A
B
C
Ç
D
E
F
G
Ğ
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
P
R
S
Ş
T
U
Ü
V
Y
Z
Q
W
X
+ İçerik Ekle
Steam, Kurulumu, Resimli, Anlatım
Steam Kurulumu Resimli Anlatım

Steam Kurulumu Resimli Anlatım

Bilgisayarınıza steam kurmak istiyorsanız ve gerekli aşamaları bilmiyorsanız bu resimli anlatım konumuzu açık tutarak adım adım ilerleyebilirsiniz.


Yukarıdaki resimde görülen kısım dosyaların bilgisayarınıza yüklenme aşamasıdır ve uzun sürebilir, donmalar yaşasanızda işlemin kendisini bitirmesine izin verin.


Yükleme tamamlandıktan sonra karşınıza yukarıdaki resim gibi bir ekran gelecektir. Bu ekranda Valve hesabı açmak için "Create new account" yazan sekmeyi tıklamalısınız.


Yeni hesap oluşturma işlemi bittikten sonra Steam otomatik olarak kendini bilgisayarınızın sağ alt köşesinde saatin yanındaki programların arasına ekler. Ordaki simgeye tıklayarak Steam"e erişebileceksiniz.

Görev yöneticinizde bulunan simgeye tıkladığınızda böyle bir pencere açılacaktır ve bu menüden gerekli duyduğunuz işlemleri seçebileceksiniz.


Menüden "Games" seçeneğini seçtiğimizde karşımıza böyle bir ekran çıkar. Bu ekranda da gördüğünüz gibi istediğimiz Counter Strike veya Half Life sürümünü oynayabilme imkanımız bulunmaktadır.

Diğer ayarları da inceleyerek kolaylıkla çözebilirsiniz.


  Ad Soyad
  Yorum