A
B
C
Ç
D
E
F
G
Ğ
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
P
R
S
Ş
T
U
Ü
V
Y
Z
Q
W
X
+ İçerik Ekle
Freehand, MX, 11,
Freehand MX 11

Freehand MX 11


Eşsiz tasarım aracı Freehand MX ile yaratıcı görüşlerinizi gerçeğe dönüştürün

Yaratıcı vizyonunuzu Macromedia Freehand MX sayesinde ortaya çıkartın. Freehand MX ile baskı öncesinde karmaşık grafikleri, konseptleri hazırlayabilir ayrıca İnternet ve Flash MX için içerik geliştirebilirsiniz. Güçlü tasarım ve görsel araçlarıyla tamamen düzenlenebilir grafikler yaratabilir ve bunları birçok farklı ortamda yayınlayabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Hızlı: Macromedia FreeHand MX ile İnternet, Macromedia Flash MX veya baskı öncesi uygulamaları ile çalışmalarınızı hızlı ve kolay bir biçimde oluşturup yayınlayabilirsiniz. Macromedia FreeHand MX TV reklamları, reklam panoları, prezantasyon ürünleri ve akıcı prezantasyonlar için akıcı, kullanımı kolay grafiksel bir ortam sağlar.

Gelişmiş Üretkenlik ve Hızlı Yayınlama ve Macromedia Studio MX ürünleriyle bütünleşik, hızlı ve özelleştirilebilir bir ortamda uygulamalarınızı geliştirin.
Hızlı Geliştirme ve Düzenleme seçenekleri ile master sayfaları, arka fonları, veri türleri için sembol kütüphaneleri ve bul-değiştir grafik özelliklerini en geniş şekilde düzenleme seçeneklerine sahip olacaksınız.

Connector Lines Aracıyla Veri Akışını, Bileşenleri, İçeriği ve Navigasyon Nesnelerini Hızlıca Düzenleyip Eşleyin: Nesneler arasındaki bağlantıyı kurmak için sürükleyin ve bırakın.

Kolay kullanılabilen Navigasyon Panelinde ActionScript Komutlarını Atayın. Müşterileriniz tarafından beğenilen derin çalışmalar yaratmak için bağlantıları nesneler, sayfalar ve semboller arasında sürükleyip bırakın.

Güçlü: Görsel olarak zengin sunumlar ve tasarımları hızlıca hazırlayın. Macromedia FreeHand MX; Macromedia Flash MX arayüzleri, baskı ve internet uygulamalarınızda kullanacak arayüz tasarımları için vektörel tabanlı güçlü ve geliştirilebilir araçlar içerir.

Hızlı İş Akışı ve Yerleşim: Master sayfalar tasarımınızda uyguladığınız elemanlar arasındaki tutarlılığı sağlayarak tek tıklamayla bütün projenizi düzenlemenizde yardımcı olur.

Karmaşık görsel uygulamaları ayrı ayrı katmanlarda vektörel cisimlerle oluşturun. Sonsuz çizgi, dolgu ve efekt ekledikten sonra çizgileri, cisimleri ve yazıları düzenleyebilir, güncellemeleri kolayca tamamlayabilirsiniz.

Zengin Görsel İçeriği Kolayca Oluşturun: Reklamlar, arayüz elemanları ve dikkat çekici başlıklar. Eğme ve şekil değişikliği gibi canlı vektör etkileri orijinal şeklin düzenlenebilirliğini bozmadan uygulayın. Gölge, pah ve 3D etkilerini yüksek çözünürlüklü olarak uygulayın.

Açık: Tasarlayın ve Yayınlayın: Baskı, Macromedia Flash ve Internet için. Kolay geliştirim özellikleri ve Macromedia Studio MX ile sıkı entegrasyonu sayesinde Freehand MX açık ve esnek bir akış sağlar.

Macromedia Flash animasyonlarını bildiğiniz ve alışık olduğunuz bir ortamda tasarlayın ve geliştirin. Halihazırda var olan Macromedia Flash MX animasyonlarınızı içlerindeki kompleks ActionScript’leri de koruyarak çalışmalarınızın içine koyabilirsiniz. Yazdırma, navigasyon veya harici SWF dosyalarınızla iletişim gibi ileri düzey ActionScript etkileşimlerini sürükleyip bırakarak çalışmalarınıza ekleyebilirsiniz.

Optimize edilmiş SWF dosyalarınızı kolayca ön izleyin ve ihraç edin. SWF dosyalarınızı çalışma ortamında ön izleyebilir ve akıllıca optimize edilmiş halde ihraç edebilirsiniz.

İş akışı bağlantıları sayesinde düzenleme, ithal etme gibi işleri uygulamalar arası kolayca gerçekleştirin. Freehand içerisinde yer verdiğiniz SWF dosyalarınızı tek bir tıklama ile kolayca Macromedia Flash’ın içerisinde açabilir ve düzenleyebilirsiniz. Macromedia Flash MX’de yaptığınız değişiklikler aynen Freehand içindeki dosyanıza otomatik olarak yansıtılacaktır. Artık Macromedia Fireworks MX, Freehand MX dosyalarını ithal ettiğinde vektör cisimlerin ve metinlerin düzenlenebilirliğini bozmayacaktır.

Çoklu Özellikler: Bir cismin düzenlenebilirliğini korurken sınırsız çizgiler, dolgular ve etki özellikleri uygulayın.
DOWNLOAD : TIKLA

Rar şifresi ; www.uyurgezer.net

  Ad Soyad
  Yorum