A
B
C
Ç
D
E
F
G
Ğ
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
P
R
S
Ş
T
U
Ü
V
Y
Z
Q
W
X
+ İçerik Ekle
F, Secure, Internet, Security, 2008, v8.00.101, ,
F-Secure Internet Security 2008 v8.00.101

F-Secure Internet Security 2008 v8.00.101

Günümüz Sorunları

Son birkaç yıl içinde, kanıtlar da gösteriyor ki; online saldırılar mâli kârlar için kullanılıyor. Profesyoneller yani para dolandırıcıları, fark edilmeden kalmak istiyorlar ve veri güvenlik çözümlerinden saklanmak için çok gelişmiş teknolojiler kullanıyorlar. Genel bir tanımadan sonra saldırılarının mümkün olduğu bölgede en kısa zamanı bile değerlendirirler.

Keşfedilmeyi Bekleyen Dijital Dünya

İşte bu gerçeklere rağmen; insanların, internetin eğlencesini yeniden keşfetmesini istiyoruz. Bilgiye doğru, insanları pozitif davranışlarla teşvik etmek istiyoruz.

Çözüm

Modern internet güvenliği çözümleri, bilinen tüm tehlikelere karşı kapsamlı koruma sağlamak zorundadırlar ama aynı zamanda derin bir koruma önermelidirler. Bilgisayardaki bir tehlikeye karşı önceden harekete geçmelidirler ve kullanıcının tercihi dışında çalışan uygulamalara karşı korumak zorundadırlar.
F-Secure® Internet Security 2008, bilinen veya bilinmeyen tüm internet tehlikelerine karşı kapsamlı ve kullanımı kolay kullanım sağlar. Aynı zamanda ödüllendirilmiş olan kullanımı kolay firewall, antispyware ve bilgisayarın merkezini sürekli olarak izleyen F-Secure DeepGuard™ teknolojisi içermektedir. En son güncellemeleri yapmasanız bile, bilgisayarın hakimiyetini kontrol altına alabilecek zararlı programlara geçit vermez. Ek olarak, ürün filtresi ile istenmeyen spam ve phishing(şifre çalma) girişimleri için gönderilen e-postaları engeller ve ebeveyn kontrolüne de sahiptir. Şüpheli içeriği bulunan web sitelerini de engeller.

Anahtar Özellikler

* Bilgisayarınızı virüslere, solucanlara ve bilinmeyen saldırılara karşı koruyun.
F-Secure Veri Güvenlik Laboratuarı ve F-Secure DeepGuard TM Teknolojisi ile günlük güncellemeleri sayesinde yeni çıkmış tehlikelere ve gelecek diğer tehlikelere karşı bilgisayarınızı korur. Şimdi ve gelecekte güvenli şekilde bilgisayar kullanabilirsiniz.

* Bilgisayardaki spywareleri tarar ve siler.
F-Secure Internet Security, önceden olmadığı kadar iyi bir biçimde bilgisayarınızı tarar ve temizler. Güvenli ve spywarelerden temiz bir şekilde sisteminizin çalışmasını emniyet altına alır.

* Bilgisayarınızı hackerlara karşı korur.
Kişisel güvenlik duvarı sayesinde bilgisayarınıza hacker erişimini engeller ve kişisel verilerinizi korumanızı sağlar.

* Spam e-postalara ve phishing girişimlerine karşı yardım eder.
.F-Secure Internet Security, istenmeyen spamlari ve kişisel bilgilerinizi çalmak için tasarlanmış e-postaları filtreler.

* Çocuklarınızı istenmeyen internet içeriklerinden korur.
F-Secure Internet Security, sizin gözetiminiz haricinde çocukların ve gençlerin uygunsuz sitelere girmesine izin vermez.

Download:

http://rapidshare.com/files/103872439/Dirtywarez.com_F-secure.zip


Otomatik güncellemeyi kapatıp, aşağıdaki adresten dosyayı indirip ve kurup, bu şekilde güncelleme yapmanız önerilir. Tabii ki bu hep işe yaramayacaktır. Bazı zamanlar bu linkteki dosyayı indirip güncellemeyi bu şekilde de yapabilirsiniz.(Aynı güncellemeyi indirmediğinizden emin olun.)

Download:

http://download.f-secure.com/latest/fsdbupdate.exe


Kurulum: İçinde İngilizce olarak kurulum yazıyor ama ben buraya Türkçesini yazayım.

1- Programı kurun ve keygeni kullanın.
2- Kurduktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanızı isteyecek. "Wait" e tıklayın.
3- Tıkladıktan 120 sn sonra otomatik olarak bilgisayar yeniden başlatılacak. Bu esnada aşağıdaki adımları izleyin.
- Rardan çıkan dosyada küçük boyutlu bir rar dosyası daha var. Onun içindeki "fsauatnb.dll" dosyasını "C:\Program Files\F-Secure Internet Security\FSAUA\program" dizinine kopyalayın.
- "fstnb.dll" dosyasını "C:\Program Files\F-Secure Internet Security\TNB" dizinine kopyalayın.
4- Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Programın açıklaması tarafımdan Türkçeye çevrilmiştir.