A
B
C
Ç
D
E
F
G
Ğ
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
P
R
S
Ş
T
U
Ü
V
Y
Z
Q
W
X
+ Ekle
Evin Elçi

Evin Elçi

 

 

Şerafettin Elçi'nin KızıHacettepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunu. Amerika Colombia Üniversitesi'nde yüksek lisans yaptı. Kürtçe biliyor. Kuzey Irak'ta savaş mağdurları için yürütülen organizasyonlarda çalıştı. 2011 yılı Ağustos ayında Mustafa Denizli ile evlendi. HABER

Şerafettin Elçi, Denizli'nin kayınpederiydi 
sondevir 26 Aralık 2012

Şerafettin Elçi'nin kızı Evin Elçi 2 yıl önce Mustafa Denizli ile dünya evine girmişti 

Ankara'da tedavi gördüğü hastanede bugün yaşamını yitiren KADEK Genel Başkanı, Diyarbakır Bağımsız Milletvekili Şerafettin Elçi, geçtiğimiz hafta Rize spor teknik direktörülüğü görevine getirilen Mustafa Denizli'nin kayınpederiydi. 

Bu arada Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhurbaşkanı Gül hayatını kaybeden Şerafettin Elçi'nin ailesine başsağlığı diledi. Erdoğan, Elçi'nin vefatının hemen ardından, damadı Mustafa Denizli ile de telefonla görüştü. Denizli'den Elçi'nin vefatıyla ilgili bilgi alan Erdoğan'ın, Elçi'nin aile bireylerine sabır, metanet ve taziye dileğinde bulunduğu öğrenildi.

Mustafa Denizli, Bayındırlık Eski Bakanı Şerafettin Elçi'nin kızı Evin Elçi ile 2011 yılı ağustos ayında hayatını birleştirmişti. 

Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunu olan Evin Elçi, Amerika Colombia Üniversitesi'nde yüksek lisans yaptı. Kürtçe de bilen Elçi, Kuzey Irak'ta savaş mağdurları için yürütülen organizasyonlarda çalıştı.

HABER

Mustafa Denizli ve Evin Elçi, yıldırım nikahıyla evlendi!
Medya Faresi 
1 Ağustos 2010 

Mustafa Denizli, Bayındırlık Eski Bakanı Şerafettin Elçi'nin kızı Evin Elçi ile hayatını birleştirdi.

Eski Milli Takımlar Teknik Direktörü Mustafa Denizli(60), bir süredir beraber olduğu Evin Elçi(35) ile 28 Temmuz Çarşamba günü Ankara Çankaya Evlendirme Dairesi'nde dünyaevine girdi.

Evlilik kararının ani geliştiği ve bu nedenle düğün yapma fırsatı bulunamadığı öğrenilirken, nikaha az sayıda aile üyesi ve çiftin yakın arkadaşlarının katıldığı kaydedildi.
  • diline pelesenk olmak ne demek
  • dillere pelesenk olmuş ne demek
  • pelesenk
  • pelesenk ne demek
  • Pelesenk Ne Demek – Pelesenk Sözlük Anlamı
  • pelesenk olmak ne demek
  • pelesenk olmak ne demektir
  • pelesenk olmuş ne demek
  • Yüksek Yüksek Tepelere sözleri