A
B
C
Ç
D
E
F
G
Ğ
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
P
R
S
Ş
T
U
Ü
V
Y
Z
Q
W
X
+ İçerik Ekle
Ashampoo, Security, Pack, 2
Ashampoo Security Pack 2

Ashampoo Security Pack 2

Tüm Windows Güvenliği Tek Bir Paket İçerisinde Ashampoo Security Pack 2 Windows güvenliğinin ihtiyacı olan kontrol, yükleme ve çalıştırma merkezi olma özelliklerinin hepsini içinde barındırıyor.Yükleme sırasında Ashampoo güvenlik araçları otomatik olarak kendi arayüzlerini devreye sokuyor ve çok daha güvenli yüklemeler yapmanıza olanak sunuyor.Eğer isterseniz çok basit bir şekilde diğer araçları da yükleyerek işleme sokabilirsiniz.Ayrıca Ashampoo güvenlik araçlarını kullanarak downloadlarınızı da güvenli bir hale getirebilirsiniz. Bu araçlar neler mi?

Aşağıya bir göz atın:

Ashampoo AntiSpyWare 2: Spyware, adware, browser hijackers, tracking cookies, dialers, worms, key loggers, Trojans ve rootkit`lere karşı tam koruma sağlar.

Ashampoo AntiVirus: Viruses, worms, Trojans ve dialer`lara karşı tam koruma sağlar. Kritik sistem alanlarını size belirler. Ayrıca diskinizdeki veya epostanızdaki sorunları da size bildirir.

AshampooFireWall PRO: Bilişim sektörlerinde kullanılan güvenlik duvarı teknolojisini evinizde kullanmanıza olanak sağlar. Ayrıca Çocuk koruması özelliği ile websitelerini engelleme özelliği de mevcuttur. Ve bunların yanında gizli portlar ile güvenle sörf yapmanıza ve internetinizi hızlandırmaya da yarar.

Ashampoo Magical Security 2: Askeri düzeyde kullanılan şifreleme teknolojisi ile disklerinizi, sabit disklerinizi, CD`lerinizi ve DVD`lerinizi şifreleyebilirsiniz.

İNDİR

Programı ilk yüklediğinizde aşagıdaki resimde görüldügü gibidir.