A
B
C
Ç
D
E
F
G
Ğ
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
P
R
S
Ş
T
U
Ü
V
Y
Z
Q
W
X
+ İçerik Ekle
Ashampoo, Magical, Security, 2.02, Türkçe,
Ashampoo Magical Security 2.02 Türkçe

Ashampoo Magical Security 2.02 Türkçe TANITIM / INTRODUCTION

Türkçe

Yazılımın adından da anlaşılacağı gibi veri, dosya, klasör, yazılım depoları (HDD), CD, DVD, CD yazıcı, DVD yazıcı ve bilgisayarın tüm bileşenlerini şifrelemeye yarayan bir yazılımdır.“Bunca şifreleme yazılımları varken neden bu yazılım?” diyorsanız gelin yazılımı beraber tanıyalım ve kararı sizlere bırakalım…

Ashampoo Magical Security, adına yakışır bir şifreleme tekniği ile ve kendine yakışır bir farklılıkla tüm veri ve dokümanları şifrelemektedir. Yazılım bilgisayara kurulduğunda çok hoş bir arayüzle karşımıza gelmektedir. En güzel yönlerinden bir tanesi de Türkçe dil desteği olması ve kurulum sonrası hiç bir ayara gerek kalmamasıdır.

English

Safely encode private files
Security for your PC is no longer a ‘maybe’, it has now become an absolute must. Experts estimate that it takes as little as 20 minutes before an unprotected computer is infected with an ‘internet contact’, whether it’s a virus, a Trojan horse or spy software, which stealthily accesses sensitive information before forwarding it to a hacker. For this reason, protecting data that is saved on the individual computer is extremely important.
Dosya Türü / File Extension: RAR
Dosya Boyutu / File Size: 10 MB
Dosya Şifresi / File Pass: Yok/None
Antivirüs Tarama / Antivirüs Dedect: Eset Smart Security


http://rapidshare.com/files/248445882/Ashampoo.Magical.Security.2.02.rar